22 357 28 88, 22 781 31 08

o firmie

MONIQUE & PACKTUBE jest firmą, która powstała na potrzeby rynku wskazującego dynamiczny rozwój przemysłu kosmetycznego, jak i spożywczego, co wiąże się ze wzrostem zapotrzebowania na tuby i saszetki laminatowe. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do produkcji tub jedno- i wielowarstwowych oraz wysokiej jakości wykonywanych nadruków. Nadruki wykonywane są metodą fleksograficzną, typograficzną i offsetową oraz, na życzenie Klienta, dodatkowo cold stampingową.

MONIQUE & PACKTUBE – lider na rynku usług pakowania mas płynnych, półpłynnych i sypkich

MONIQUE & PACKTUBE powstała na bazie doświadczenia firmy MONIQUE, która jest obecna obecnej od 1997 roku. Do dnia dzisiejszego jest to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie usługowego konfekcjonowania mas płynnych i półpłynnych w saszetki płaskie oraz stojące typu doypack, wykonywane z laminatów wielowarstwowych.

Nasze firmy pracując na podstawie Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością są gwarantem wysokiej jakości wyrobów, a rzetelność i terminowość należą do głównych elementów działania firm.

Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu, kreatywności oraz ścisłej współpracy z Klientem tworzymy niepodważalnie wyroby wyjątkowe, wysoko oceniane na rynkach całej Europy!

Projekt RPMA.01.05.00-14-302/10 - Wdrażanie nowych technologii i innowacyjnych technik w Monique & PackTube